29.12.2019. Ziemassvētku atrspēles 5’+3″

29.12. – 9 kārtas – 15:00

Vaidavas 6, kabinets 011.

Reģistrācija līdz 27.12.2019. e-mail: kaissa.chess@inbox.lv

“4 Junior Cup – Blitz” – Ziemassvētku atrspēles

Nolikums

Mērķi un uzdevumi.

Paaugstināt jauno šahistu spēles līmeni. Popularizēt šahu bērnu, jauniešu vidū.

Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada biedrība „Kaissa” trenere Diāna Matisone

Sacensību laiks un vieta.

Sacensības notiek 2019. gada 29. decembrī.  Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Vaidavas iela 6, 011. kab. Satiksme ar 17., 23.,18. trolejbusu, 5. līdz pieturai Vaidavas iela.

Sacensību dalībnieki.

Turnīrs notiek  – 1,2.3.,4.sp.kl. Par dalībnieku veselības stāvokli atbild paši dalībnieki vai organizācija, kas piesaka dalībniekus sacensībām.

Izcīņas kartība.

Turnīri notiek pēc Šveices sistēmas 9 kārtās. Kārtu skaits var tikt mainīts atkarībā no dalībnieku skaita. Izlozi veic datorprogramma Swiss Manager. Laika kontrole – 5 minūtes katram dalībniekam uz visu partiju + 3 sekundes par katru izdarīto gājienu. Turnīrā tiek apskaitīts FIDE blitza šaha reitings.

Pirmās kārtas sākums 29. decembra plkst. 15.00. (9 kartas)

Apbalvošana.

1.– 3. vietu ieguvēji apbalvoti ar diplomiem un medaļām un apbalvota labākā tris meitenes.

Pieteikumi.

Iepriekšējos pieteikumus sūtīt uz e-pastu: kaissa.chess@inbox.lv līdz 2019. gada 28. decembra.  Lūdzu norādīt dalībnieku vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un sporta klasi.

Papildus noteikumi

Informējam, ka šis ir publisks pasākums un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e) apakšpunktam.

Fotogrāfijas un video tiks publicēti šaha un sporta nozares mājaslapās, www.kaissa.lv oficiālajos sociālo mediju kontos. Turnīru rezultāti tiks publicēti:www.chess-results.com Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.